Moderní konzolové schody jsou luxusním prvkem každého interiéru

konzolové schodiště

Konzolové schodiště 


Jeho naprosto dokonalý, „jednoduchý“ vzhled poutá každé oko návštěvníka. Ve spojení se skleněným zábradlím po svém boku, činí toto schodiště naprostý skvost a srdce celého interiéru.

Nenechte se však jeho jednoduchostí zmást. Uvnitř systému schodiště se skrývá staticky dokonalá konstrukce, která umožňuje stupňům bez jakéhokoli podepření či zavěšení „levitovat po zdi“ a při tom plnit jeho danou a důležitou funkci „bezpečného schodiště“. Konzolová schodiště společnosti STAIRS design jsou dokonce stavěna tak, že dokáží unést nejen sama sebe, osoby, které po schodišti chodí, ale i kalené skleněné zábradlí. Tato schodiště jsou dimenzována na nosnost přes 2000 kg.

Realizujeme konzolová – masivní dřevěná schodiště, kamenná schodiště, skleněná schodiště a laminátová schodiště. S jeho výběrem vám může pomoci stránka Schodiště podle materiálu, nebo se můžete nechat inspirovat našimi realizacemi na stránce Reference

Neváhejte nás kontaktovat. Působíme po celé České republice i v zahraničí a v případě vašeho zájmu vám se vším rádi poradíme. 

 

Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku

Kontaktovat