Skleněná podlaha, luxusní samonosné schodiště, či moderní konzolové schody dodají vašemu domu originalitu a nadčasový design

Společnost STAIRS design dodává vždy naprosto precizně odvedenou práci s důrazem na každý detail. Specializujeme se na designové realizace konzolových a  samonosných schodišť, které v prostoru vašeho domu vytvoří iluzi volně se pohybujících schodů, skleněná zábradlí a skleněné podlahy  s možnou protiskluzovou úpravou.

Neváhejte nás kontaktovat.
Působíme po celé České republice i v zahraničí a v případě vašeho zájmu vám se vším rádi poradíme. 


 

Skleněné podlahy stavíme pomocí naší patentované technologie, která umožňuje volné uložení skel bez nutnosti dalšího kotvení.


Skleněná zábradlí dodáváme interiérová i venkovní v široké škále tvarů, designů i způsobů ukotvení.


Konzolové schody vetknuté pouze do zdi, dimenzujeme na nosnost nad 2000 kg, můžete si proto libovolně vybrat jejich šířku i typ zábadlí.


Samonosná schodiště  stavíme pomocí jedinečné technologie, kterou představuje staticky dokonalý, patentovaný systém KENNGOTT.


 

Stairs design s.r.o.

Evropské ocenění SCHODY ROKU 2016

10.3.2017 se nám v německém Sinsheimu podařilo získat ocenění SCHODY ROKU 2016 a označení Architects‘ Darling Awards 2016, za inovativní technické řešení a design ultračirého akrylátového schodiště.

Do této evropské soutěže přihlásilo své realizace více než 140 partnerských společností KENNGOTT TREPPEN ze 7 zemí EU. Ocenění si velmi vážíme a je pro nás úžasnou motivací, stejně jako spokojenost našich klientů.

 


 

NAŠI PARTNEŘI

Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku

Kontaktovat